Наукова електронна бібліотека
періодичних видань НАН України
Точная формула для числа обратимых матриц над конечным кольцом
Репозиторій DSpace/Manakin
Вхід
|
Допомога
Статистика
Домашня сторінка
→
Фізико-технічні та математичні науки
→
Відділення математики
→
Труды Института прикладной математики и механики
→
Tруды Института прикладной математики и механики, 2009
→
Труды Института прикладной математики и механики, 2009, том 18
→
Переглянути статтю
JavaScript is disabled for your browser. Some features of this site may not work without it.
Точная формула для числа обратимых матриц над конечным кольцом
Скобелев, В.В.
УДК:
518.6+681.3
URI:
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/123884
Посилання:
Точная формула для числа обратимых матриц над конечным кольцом / В.В. Скобелев // Труды Института прикладной математики и механики. — Донецьк: ІПММ НАН України, 2009. — Т. 18. — С. 155-158. — Бібліогр.: 3 назв. — рос.
Дата:
2009
Переглядів:
647
Завантажень:
245
Точная формула для числа обратимых матриц над конечным кольцом
Анотація:
Развит математический аппарат, на основе которого найдена формула для точного подсчета числа обратимых матриц над кольцом Zl (l є N).
Показати повний запис статті
Файли у цій статті
Name:
19-Skobelev.pdf
Розмір:
722.9Кб
Формат:
PDF
Перегляд/
Відкрити
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Труды Института прикладной математики и механики, 2009, том 18
[26]
Пошук
Пошук
Ця колекція
Розширений пошук
Перегляд
Вся бібліотека
Розділи і Колекції
За датою випуску
Автори
Назви
Теми
Колекція
За датою випуску
Автори
Назви
Теми
Мій обліковий запис
Логін
Реєстрація