Наукова електронна бібліотека
періодичних видань НАН України

Про поведінку на нескінченності орбіт рівномірно стійких півгруп

Репозиторій DSpace/Manakin

Показати простий запис статті

dc.contributor.author Горбачук, В.І.
dc.contributor.author Горбачук, М.Л.
dc.date.accessioned 2020-02-11T11:10:43Z
dc.date.available 2020-02-11T11:10:43Z
dc.date.issued 2006
dc.identifier.citation Про поведінку на нескінченності орбіт рівномірно стійких півгруп / В.І. Горбачук, М.Л. Горбачук // Український математичний журнал. — 2006. — Т. 58, № 2. — С. 148–159. — Бібліогр.: 21 назв. — укр. uk_UA
dc.identifier.issn 1027-3190
dc.identifier.uri http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164952
dc.description.abstract Вивчається поведінка на нескінченності орбіт T(t)x,x∈B, рівномірно стійких обмежених аналітичних C0-півгруп {T(t)}t≥0 лінійних операторів у банаховому просторі B. Досліджується залежність між порядком прямування орбіти T(t)x до 0 при t→∞ степенем гладкості вектора x відносно оператора A−1 оберненого до генератора A півгрупи {T(t)}t≥0. Зокрема показано, що для такої півгрупи існують орбіти, що прямують до 0 на ∞ не повільніше, ніж e−atα, де a>0,0<α<π/(2(π−0)),θ — кут аналітичності {T(t)}t≥0, і сукупність цих орбіт є щільною у множині всіх орбіт. uk_UA
dc.description.abstract For uniformly stable bounded analytic C0-semigroups {T(t)}t≥0 of linear operators in a Banach space B, we study the behavior of their orbits T(t)x,x∈B, at infinity. We also analyze the relationship between the order of approaching the orbit T(t)x to zero as t→∞ and the degree of smoothness of the vector x with respect to the operator A−1 inverse to the generator A of the semigroup {T(t)}t≥0. In particular, it is shown that, for this semigroup, there exist orbits approaching zero at infinity not slower than e−atα, where a>0,0<α<π/(2(π−0)),θ is the angle of analyticity of {T(t)}t≥0, and the collection of these orbits is dense in the set of all orbits. uk_UA
dc.language.iso uk uk_UA
dc.publisher Інститут математики НАН України uk_UA
dc.relation.ispartof Український математичний журнал
dc.subject Статті uk_UA
dc.title Про поведінку на нескінченності орбіт рівномірно стійких півгруп uk_UA
dc.title.alternative On the behavior of orbits of uniformly stable semigroups at infinity uk_UA
dc.type Article uk_UA
dc.status published earlier uk_UA
dc.identifier.udc 517.9


Файли у цій статті

Ця стаття з'являється у наступних колекціях

Показати простий запис статті

Пошук


Розширений пошук

Перегляд

Мій обліковий запис