Показати простий запис статті
dc.contributor.author |
Бритов, Н.А. |
|
dc.date.accessioned |
2020-02-11T08:31:22Z |
|
dc.date.available |
2020-02-11T08:31:22Z |
|
dc.date.issued |
1995 |
|
dc.identifier.citation |
Об условии тривиальности ядра линеаризованной первой краевой задачи для системы уравнений магнитной гидродинамики / Н.А. Бритов // Український математичний журнал. — 1995. — Т. 47, № 2. — С. 168–173. — Бібліогр.: 4 назв. — рос. |
uk_UA |
dc.identifier.issn |
1027-3190 |
|
dc.identifier.uri |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164881 |
|
dc.description.abstract |
Розглянуто першу крайову задачу для системи рівнянь магнітної гідродинаміки у нескінченно довгому циліндрі з поверхнею, що є ідеальним провідником, при умовах, коли вона має плоский розв'язок. Для лінеаризованої в околі цього розв'язку задачі одержано достатні умови, при виконанні яких вона має тривіальний розв'язок. |
uk_UA |
dc.description.abstract |
The first boundary-value problem for a system of equations of magnetic hydrodynamics in a cylinder of infinite length with ideally conducting surface is considered under conditions in the case where it has a two-dimensional solution. Sufficient conditions are obtained for the problem linearized in the neighborhood of this solution to have the trivial solution. |
uk_UA |
dc.language.iso |
ru |
uk_UA |
dc.publisher |
Інститут математики НАН України |
uk_UA |
dc.relation.ispartof |
Український математичний журнал |
|
dc.subject |
Статті |
uk_UA |
dc.title |
Об условии тривиальности ядра линеаризованной первой краевой задачи для системы уравнений магнитной гидродинамики |
uk_UA |
dc.title.alternative |
On the triviality condition for the kernel of the linearized first boundary-value problem for a system of equations of magnetic hydrodynamics |
uk_UA |
dc.type |
Article |
uk_UA |
dc.status |
published earlier |
uk_UA |
dc.identifier.udc |
533.9 |
|
Файли у цій статті
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Показати простий запис статті