Наукова електронна бібліотека
періодичних видань НАН України

О достаточных условиях для мультипликаторов Фурье

Репозиторій DSpace/Manakin

Показати простий запис статті

dc.contributor.author Коломойцев, Ю.С.
dc.date.accessioned 2015-08-19T11:19:47Z
dc.date.available 2015-08-19T11:19:47Z
dc.date.issued 2013
dc.identifier.citation О достаточных условиях для мультипликаторов Фурье / Ю.С. Коломойцев // Доповiдi Нацiональної академiї наук України. — 2013. — № 6. — С. 13–18. — Бібліогр.: 13 назв. — рос. uk_UA
dc.identifier.issn 1025-6415
dc.identifier.uri http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/85762
dc.description.abstract Получены новые достаточные условия для мультипликаторов Фурье в пространствах Харди Hp при 0 < p ≤ 1 и пространствах Lp при 1 ≤ p ≤ ∞. uk_UA
dc.description.abstract Отримано новi достатнi умови для мультиплiкаторiв Фур’є в просторах Хардi Hp при 0 < p ≤ 1 та просторах Lp при 1 ≤ p ≤ ∞. uk_UA
dc.description.abstract Some new sufficient conditions for Fourier multipliers in Hardy spaces Hp for 0 < p ≤ 1 and Lp-spaces for 1 ≤ p ≤ ∞ are obtained. uk_UA
dc.language.iso ru uk_UA
dc.publisher Видавничий дім "Академперіодика" НАН України uk_UA
dc.relation.ispartof Доповіді НАН України
dc.subject Математика uk_UA
dc.title О достаточных условиях для мультипликаторов Фурье uk_UA
dc.title.alternative Про достатнi умови для мультиплiкаторiв Фур’є uk_UA
dc.title.alternative On sufficient conditions for Fourier multipliers uk_UA
dc.type Article uk_UA
dc.status published earlier uk_UA
dc.identifier.udc 517.5


Файли у цій статті

Ця стаття з'являється у наступних колекціях

Показати простий запис статті

Пошук


Розширений пошук

Перегляд

Мій обліковий запис