Наукова електронна бібліотека
періодичних видань НАН України

Нелокальна задача для автономних квазілінійних параболічних псевдодиференціальних рівнянь з відхиленням аргументу

Репозиторій DSpace/Manakin

Показати простий запис статті

dc.contributor.author Дрінь, Я.М.
dc.contributor.author Петришин, Р.І.
dc.date.accessioned 2021-02-11T07:04:07Z
dc.date.available 2021-02-11T07:04:07Z
dc.date.issued 2015
dc.identifier.citation Нелокальна задача для автономних квазілінійних параболічних псевдодиференціальних рівнянь з відхиленням аргументу / Я.М. Дрінь, Р.І. Петришин // Нелінійні коливання. — 2015. — Т. 18, № 2. — С. 200-212. — Бібліогр.: 21 назв. — укр. uk_UA
dc.identifier.issn 1562-3076
dc.identifier.uri http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/177150
dc.description.abstract Для автономных квазилинейных параболических псевдодифференциальных уравнений с негладкими символами и с отклонением аргумента методом шагов доказывается разрешимость нелокальной задачи. uk_UA
dc.description.abstract We use a step-by-step method to prove solvability of a nonlocal problem for an autonomous quasilinear parabolic pseudodifferential equation with nonsmooth symbols and deviation in the argument. uk_UA
dc.language.iso uk uk_UA
dc.publisher Інститут математики НАН України uk_UA
dc.relation.ispartof Нелінійні коливання
dc.title Нелокальна задача для автономних квазілінійних параболічних псевдодиференціальних рівнянь з відхиленням аргументу uk_UA
dc.title.alternative Нелокальная задача для автономных квазилинейных параболических псевдодифференциальных уравнений с отклонением аргумента uk_UA
dc.title.alternative Nonlocal problem for autonomous quasilinear parabolic pseudo- differential equations with deviating argument uk_UA
dc.type Article uk_UA
dc.status published earlier uk_UA
dc.identifier.udc 517.9+517.95


Файли у цій статті

Ця стаття з'являється у наступних колекціях

Показати простий запис статті

Пошук


Розширений пошук

Перегляд

Мій обліковий запис