Наукова електронна бібліотека
періодичних видань НАН України

Об асимптотическом поведении решений некоторой сингулярной задачи Коши

Репозиторій DSpace/Manakin

Показати простий запис статті

dc.contributor.author Зернов, А.Е.
dc.contributor.author Мелешко, Т.В.
dc.date.accessioned 2020-10-29T08:34:35Z
dc.date.available 2020-10-29T08:34:35Z
dc.date.issued 2001
dc.identifier.citation Об асимптотическом поведении решений некоторой сингулярной задачи Коши / А.Е. Зернов, Т.В. Мелешко // Український математичний журнал. — 2001. — Т. 53, № 9. — С. 1194-1203. — Бібліогр.: 9 назв. — рос. uk_UA
dc.identifier.issn 1027-3190
dc.identifier.uri http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/172326
dc.description.abstract Розглядається сингулярна задача Коші для нелінійного диференціального рівняння, не розв'язаного відносно похідної невідомої функції. Доведено існування неперервно диференційовних розв'язків, досліджено асимптотичну поведінку цих розв'язків навколо початкової точки та визначено їх кількість. uk_UA
dc.description.abstract We consider a singular Cauchy problem for a nonlinear differential equation unsolved with respect to the derivative of the unknown function. We prove the existence of continuously differentiable solutions, investigate their asymptotic behavior near the initial point, and determine their number. uk_UA
dc.language.iso ru uk_UA
dc.publisher Інститут математики НАН України uk_UA
dc.relation.ispartof Український математичний журнал
dc.subject Статті uk_UA
dc.title Об асимптотическом поведении решений некоторой сингулярной задачи Коши uk_UA
dc.title.alternative On the Asymptotic Behavior of Solutions of a Singular Cauchy Problem uk_UA
dc.type Article uk_UA
dc.status published earlier uk_UA
dc.identifier.udc 517.911


Файли у цій статті

Ця стаття з'являється у наступних колекціях

Показати простий запис статті

Пошук


Розширений пошук

Перегляд

Мій обліковий запис