Наукова електронна бібліотека
періодичних видань НАН України
Группы с нециклическими подгруппами конечного индекса
Репозиторій DSpace/Manakin
Вхід
|
Допомога
Статистика
Домашня сторінка
→
Фізико-технічні та математичні науки
→
Відділення математики
→
Український математичний журнал
→
Український математичний журнал, 1983, том 35
→
Український математичний журнал, 1983, № 4
→
Переглянути статтю
JavaScript is disabled for your browser. Some features of this site may not work without it.
Группы с нециклическими подгруппами конечного индекса
Курдаченко, Л.А.
;
Пылаев, В.В.
Інші назви:
Groups with noncyclic subgroups of finite index
Тема:
Статті
УДК:
519.41-47
URI:
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/165206
Посилання:
Группы с нециклическими подгруппами конечного индекса / Л.А. Курдаченко, В.В. Пылаев // Український математичний журнал. — 1983. — Т. 35, № 4. — С. 435–440. — Бібліогр.: 5 назв. — рос.
Дата:
1983
Переглядів:
340
Завантажень:
185
Группы с нециклическими подгруппами конечного индекса
Анотація:
В данной работе дается полное описание бесконечных локально почти разрешимых групп, у которых каждая нециклическая подгруппа имеет конечный индекс.
Показати повний запис статті
Файли у цій статті
Name:
05-Kurdachenko.pdf
Розмір:
1.169Мб
Формат:
PDF
Перегляд/
Відкрити
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Український математичний журнал, 1983, № 4
[26]
Пошук
Пошук
Ця колекція
Розширений пошук
Перегляд
Вся бібліотека
Розділи і Колекції
За датою випуску
Автори
Назви
Теми
Колекція
За датою випуску
Автори
Назви
Теми
Мій обліковий запис
Логін
Реєстрація