Показати простий запис статті
dc.contributor.author |
Кузнецова, О.И. |
|
dc.date.accessioned |
2020-02-11T08:33:03Z |
|
dc.date.available |
2020-02-11T08:33:03Z |
|
dc.date.issued |
1995 |
|
dc.identifier.citation |
Асимптотическое поведение функции Лебега двух переменных / О.И. Кузнецова // Український математичний журнал. — 1995. — Т. 47, № 2. — С. 220–226. — Бібліогр.: 4 назв. — рос. |
uk_UA |
dc.identifier.issn |
1027-3190 |
|
dc.identifier.uri |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164886 |
|
dc.description.abstract |
Знайдено асимптотичну поведінку функції Лебега, породженої ромбічними частковими сумами Фур'є. |
uk_UA |
dc.description.abstract |
We describe the asymptotic behavior of Lebesgue functions generated by the rhombic partial Fourier sums. |
uk_UA |
dc.language.iso |
ru |
uk_UA |
dc.publisher |
Інститут математики НАН України |
uk_UA |
dc.relation.ispartof |
Український математичний журнал |
|
dc.subject |
Статті |
uk_UA |
dc.title |
Асимптотическое поведение функции Лебега двух переменных |
uk_UA |
dc.title.alternative |
Asymptotic behavior of Lebesgue functions of two variables |
uk_UA |
dc.type |
Article |
uk_UA |
dc.status |
published earlier |
uk_UA |
dc.identifier.udc |
517.349 |
|
Файли у цій статті
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Показати простий запис статті