Показати простий запис статті

dc.contributor.author Denis, R.Y.
dc.contributor.author Singh, S.N.
dc.contributor.author Singh, S.P.
dc.date.accessioned 2020-02-09T15:36:41Z
dc.date.available 2020-02-09T15:36:41Z
dc.date.issued 2012
dc.identifier.citation On transformation formulas for theta hypergeometric functions / R.Y. Denis, S.N. Singh, S.P. Singh // Український математичний журнал. — 2012. — Т. 64, № 7. — С. 994-1000. — Бібліогр.: 3 назв. — англ. uk_UA
dc.identifier.issn 1027-3190
dc.identifier.uri http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164454
dc.description.abstract Using an identity and certain summation formulas for truncated theta hypergeometric series, we establish transformation formulas for finite bilateral theta hypergeometric series. uk_UA
dc.description.abstract За допомогою однiєї тотожностi та формул пiдсумовування скорочених гiпергеометричних тета-рядiв встановлено формули перетворення для скiнченних двостороннiх гiпергеометричних тета-рядiв. uk_UA
dc.language.iso en uk_UA
dc.publisher Український математичний журнал uk_UA
dc.relation.ispartof Український математичний журнал
dc.subject Короткі повідомлення uk_UA
dc.title On transformation formulas for theta hypergeometric functions uk_UA
dc.title.alternative Про формули перетворення для гiпергеометричних тета-функцiй uk_UA
dc.type Article uk_UA
dc.status published earlier uk_UA
dc.identifier.udc 517.5


Файли у цій статті

Ця стаття з'являється у наступних колекціях

Показати простий запис статті

Пошук


Розширений пошук

Перегляд

Мій обліковий запис