Наукова електронна бібліотека
періодичних видань НАН України
Кратно L-композиционные формации конечных групп
Репозиторій DSpace/Manakin
Вхід
|
Допомога
Статистика
Домашня сторінка
→
Фізико-технічні та математичні науки
→
Відділення математики
→
Український математичний журнал
→
Український математичний журнал, 2000, том 52
→
Український математичний журнал, 2000, № 06
→
Переглянути статтю
JavaScript is disabled for your browser. Some features of this site may not work without it.
Кратно L-композиционные формации конечных групп
Скиба, А.Н.
;
Шеметков, Л.А.
Інші назви:
Multiply L formations of finite groupsformations of finite groups
Тема:
Статті
УДК:
512.542
URI:
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/157899
Посилання:
Кратно L-композиционные формации конечных групп / А.Н. Скиба, Л.А. Шеметков // Український математичний журнал. — 2000. — Т. 52, № 6. — С. 783-787. — Бібліогр.: 20 назв. — рос.
Дата:
2000
Переглядів:
477
Завантажень:
187
Кратно L-композиционные формации конечных групп
Анотація:
Досліджуються L -композиційні формації скінченних груп.
We study L formations of finite groups.
Показати повний запис статті
Файли у цій статті
Name:
08-Shemetkov.pdf
Розмір:
4.870Мб
Формат:
PDF
Перегляд/
Відкрити
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Український математичний журнал, 2000, № 06
[19]
Пошук
Пошук
Ця колекція
Розширений пошук
Перегляд
Вся бібліотека
Розділи і Колекції
За датою випуску
Автори
Назви
Теми
Колекція
За датою випуску
Автори
Назви
Теми
Мій обліковий запис
Логін
Реєстрація