Наукова електронна бібліотека
періодичних видань НАН України

О неравенствах для полунорм некоторых классов дифференцируемых периодических функций

Репозиторій DSpace/Manakin

Показати простий запис статті

dc.contributor.author Поляков, О.В.
dc.date.accessioned 2019-06-19T23:45:54Z
dc.date.available 2019-06-19T23:45:54Z
dc.date.issued 1997
dc.identifier.citation О неравенствах для полунорм некоторых классов дифференцируемых периодических функций / О.В. Поляков // Український математичний журнал. — 1997. — Т. 49, № 10. — С. 1432–1435. — Бібліогр.: 4 назв. — рос. uk_UA
dc.identifier.issn 1027-3190
dc.identifier.uri http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/157329
dc.description.abstract Одержані нерівності для верхніх меж напівнорм класів 2π-періодичних функцій, що задаються за допомогою лінійного диференціального оператора та мажорантою модуля неперервності. uk_UA
dc.description.abstract We obtained the inequalities for upper bounds of seminorms of classes of 2π-periodic functions, which are determined by a linear differential operator and by the majorant of the modulus of continuity. uk_UA
dc.language.iso ru uk_UA
dc.publisher Інститут математики НАН України uk_UA
dc.relation.ispartof Український математичний журнал
dc.subject Статті uk_UA
dc.title О неравенствах для полунорм некоторых классов дифференцируемых периодических функций uk_UA
dc.title.alternative On inequalities for seminorms of certain classes of differentiable periodic functions
dc.type Article uk_UA
dc.status published earlier uk_UA
dc.identifier.udc 517.5


Файли у цій статті

Ця стаття з'являється у наступних колекціях

Показати простий запис статті

Пошук


Розширений пошук

Перегляд

Мій обліковий запис