Наукова електронна бібліотека
періодичних видань НАН України
Инъективные банаховы пространства в классах финитной эквивалентности
Репозиторій DSpace/Manakin
Вхід
|
Допомога
Статистика
Домашня сторінка
→
Фізико-технічні та математичні науки
→
Відділення математики
→
Український математичний журнал
→
Український математичний журнал, 1987, том 39
→
Український математичний журнал, 1987, № 6
→
Переглянути статтю
JavaScript is disabled for your browser. Some features of this site may not work without it.
Инъективные банаховы пространства в классах финитной эквивалентности
Токарев, Е.В.
Інші назви:
Injective Banach spaces in finite equivalence classes
Тема:
Статті
URI:
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/156664
Посилання:
Инъективные банаховы пространства в классах финитной эквивалентности / Е.В. Токарев // Український математичний журнал. — 1987. — Т. 39, № 6. — С. 756–761. — Бібліогр.: 8 назв. — рос.
Дата:
1987
Переглядів:
403
Завантажень:
173
Инъективные банаховы пространства в классах финитной эквивалентности
Анотація:
Установлено существование банаховых пространств, обладающих следующим свойством: если
Показати повний запис статті
Файли у цій статті
Name:
14-Tokarev.pdf
Розмір:
1.478Мб
Формат:
PDF
Перегляд/
Відкрити
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Український математичний журнал, 1987, № 6
[30]
Пошук
Пошук
Ця колекція
Розширений пошук
Перегляд
Вся бібліотека
Розділи і Колекції
За датою випуску
Автори
Назви
Теми
Колекція
За датою випуску
Автори
Назви
Теми
Мій обліковий запис
Логін
Реєстрація