Наукова електронна бібліотека
періодичних видань НАН України
Некоторые критерии глобальной липшицевости функций
Репозиторій DSpace/Manakin
Вхід
|
Допомога
Статистика
Домашня сторінка
→
Фізико-технічні та математичні науки
→
Відділення математики
→
Український математичний журнал
→
Український математичний журнал, 1987, том 39
→
Український математичний журнал, 1987, № 6
→
Переглянути статтю
JavaScript is disabled for your browser. Some features of this site may not work without it.
Некоторые критерии глобальной липшицевости функций
Гнатюк, В.А.
;
Щирба, В.С.
Інші назви:
Some criteria for the global Lipschitzness of functions
Тема:
Статті
URI:
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/156647
Посилання:
Некоторые критерии глобальной липшицевости функций / В.А. Гнатюк, В.С. Щирба // Український математичний журнал. — 1987. — Т. 39, № 6. — С. 768–771. — Бібліогр.: 5 назв. — рос.
Дата:
1987
Переглядів:
370
Завантажень:
159
Некоторые критерии глобальной липшицевости функций
Анотація:
Установлена связь между ограниченностью субдифференциального отображения Кларка и липшицевосйю функции, приведено описание квазидифференцируемых липшицевых функций.
Показати повний запис статті
Файли у цій статті
Name:
16-Gnatyuk.pdf
Розмір:
683.6Кб
Формат:
PDF
Перегляд/
Відкрити
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Український математичний журнал, 1987, № 6
[30]
Пошук
Пошук
Ця колекція
Розширений пошук
Перегляд
Вся бібліотека
Розділи і Колекції
За датою випуску
Автори
Назви
Теми
Колекція
За датою випуску
Автори
Назви
Теми
Мій обліковий запис
Логін
Реєстрація