Показати простий запис статті
dc.contributor.author |
Pruss. A.R. |
|
dc.date.accessioned |
2019-06-16T08:47:00Z |
|
dc.date.available |
2019-06-16T08:47:00Z |
|
dc.date.issued |
1996 |
|
dc.identifier.citation |
Remarks on summability of series formed of deviation probabilities of sums of independent identically distributed random variables / A.R. Pruss // Український математичний журнал. — 1996. — Т. 48, № 4. — С. 569–573. — Бібліогр.: 9 назв. — англ. |
uk_UA |
dc.identifier.issn |
1027-3190 |
|
dc.identifier.uri |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/155050 |
|
dc.language.iso |
en |
uk_UA |
dc.publisher |
Інститут математики НАН України |
uk_UA |
dc.relation.ispartof |
Український математичний журнал |
|
dc.subject |
Короткі повідомлення |
uk_UA |
dc.title |
Remarks on summability of series formed of deviation probabilities of sums of independent identically distributed random variables |
uk_UA |
dc.type |
Article |
uk_UA |
dc.status |
published earlier |
uk_UA |
dc.identifier.udc |
519.21 |
|
Файли у цій статті
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Показати простий запис статті