Наукова електронна бібліотека
періодичних видань НАН України
Разрешимость краевых задач и признаки минимума интегральных функционалов
Репозиторій DSpace/Manakin
Вхід
|
Допомога
Статистика
Домашня сторінка
→
Фізико-технічні та математичні науки
→
Відділення математики
→
Український математичний журнал
→
Український математичний журнал, 1985, том 37
→
Український математичний журнал, 1985, № 4
→
Переглянути статтю
JavaScript is disabled for your browser. Some features of this site may not work without it.
Разрешимость краевых задач и признаки минимума интегральных функционалов
Бобылев, Н.А.
Інші назви:
Solvability of boundary-value problems and criteria for a minimum of integral functionals
Тема:
Статті
УДК:
517.91/.93+517.95+517.97
URI:
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/157803
Посилання:
Разрешимость краевых задач и признаки минимума интегральных функционалов / Н.А. Бобылев // Український математичний журнал. — 1985. — Т. 37, № 4. — С. 417–423. — Бібліогр.: 13 назв. — рос.
Дата:
1985
Переглядів:
382
Завантажень:
202
Разрешимость краевых задач и признаки минимума интегральных функционалов
Показати повний запис статті
Файли у цій статті
Name:
02-Bobylev.pdf
Розмір:
1.198Мб
Формат:
PDF
Перегляд/
Відкрити
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Український математичний журнал, 1985, № 4
[27]
Пошук
Пошук
Ця колекція
Розширений пошук
Перегляд
Вся бібліотека
Розділи і Колекції
За датою випуску
Автори
Назви
Теми
Колекція
За датою випуску
Автори
Назви
Теми
Мій обліковий запис
Логін
Реєстрація