Наукова електронна бібліотека
періодичних видань НАН України

Стабилизация одного класса нелинейных систем, неуправляемых по первому приближению

Репозиторій DSpace/Manakin

Показати простий запис статті

dc.contributor.author Коробов, В.И.
dc.contributor.author Бебия, М.О.
dc.date.accessioned 2015-10-07T19:17:00Z
dc.date.available 2015-10-07T19:17:00Z
dc.date.issued 2014
dc.identifier.citation Стабилизация одного класса нелинейных систем, неуправляемых по первому приближению / В.И. Коробов, М.О. Бебия // Доповiдi Нацiональної академiї наук України. — 2014. — № 2. — С. 20-25. — Бібліогр.: 8 назв. — рос. uk_UA
dc.identifier.issn 1025-6415
dc.identifier.uri http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/86964
dc.language.iso ru uk_UA
dc.publisher Видавничий дім "Академперіодика" НАН України uk_UA
dc.relation.ispartof Доповіді НАН України
dc.subject Математика uk_UA
dc.title Стабилизация одного класса нелинейных систем, неуправляемых по первому приближению uk_UA
dc.title.alternative Стабiлiзацiя деякого класу нелiнiйних систем, некерованих за першим наближенням uk_UA
dc.title.alternative Stabilization of some class of nonlinear systems that are uncontrollable the first approximation uk_UA
dc.type Article uk_UA
dc.status published earlier uk_UA
dc.identifier.udc 517.977


Файли у цій статті

Ця стаття з'являється у наступних колекціях

Показати простий запис статті

Пошук


Розширений пошук

Перегляд

Мій обліковий запис