Наукова електронна бібліотека
періодичних видань НАН України

Сжимающие расширения и обобщенные резольвенты дуальной пары сжатий

Репозиторій DSpace/Manakin

Показати простий запис статті

dc.contributor.author Арлинский, Ю.М.
dc.date.accessioned 2019-06-21T04:08:16Z
dc.date.available 2019-06-21T04:08:16Z
dc.date.issued 1985
dc.identifier.citation Сжимающие расширения и обобщенные резольвенты дуальной пары сжатий / Ю.М. Арлинский // Український математичний журнал. — 1985. — Т. 37, № 2. — С. 247–250. — Бібліогр.: 11 назв. — рос. uk_UA
dc.identifier.issn 1027-3190
dc.identifier.uri http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/157778
dc.language.iso ru uk_UA
dc.publisher Інститут математики НАН України uk_UA
dc.relation.ispartof Український математичний журнал
dc.subject Короткі повідомлення uk_UA
dc.title Сжимающие расширения и обобщенные резольвенты дуальной пары сжатий uk_UA
dc.title.alternative Contractive extensions and generalized resolvents of a dual pair of contractions uk_UA
dc.type Article uk_UA
dc.status published earlier uk_UA
dc.identifier.udc 517.984.7


Файли у цій статті

Ця стаття з'являється у наступних колекціях

Показати простий запис статті

Пошук


Розширений пошук

Перегляд

Мій обліковий запис