Показати простий запис статті
dc.contributor.author |
Семенова, Н.В. |
|
dc.contributor.author |
Колечкина, Л.Н. |
|
dc.contributor.author |
Нагорная, А.Н. |
|
dc.date.accessioned |
2014-12-19T22:19:45Z |
|
dc.date.available |
2014-12-19T22:19:45Z |
|
dc.date.issued |
2008 |
|
dc.identifier.citation |
Подход к решению векторных задач дискретной оптимизации на комбинаторном множестве перестановок/ Н.В. Семенова, Л.Н. Колечкина, А.Н. Нагорная // Кибернетика и системный анализ. — 2008. — № 3. — С. 158-172. — Бібліогр.: 15 назв. — рос. |
uk_UA |
dc.identifier.uri |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/72216 |
|
dc.description.abstract |
Досліджено складні дискретні багатокритеріальні задачі на комбінаторній множині перестановок. Розглянуто деякі властивості допустимої області комбінаторної багатокритеріальної задачі, що занурена в арифметичний евклідів простір. Установлено умови оптимальності різних видів ефективних розв'язків. Побудовано й обгрунтовано новий підхід розв'язання сформульованих задач. |
uk_UA |
dc.description.sponsorship |
Настоящая работа поддержана Фондом фундаментальных исследований Украины (проект № Ф251/094). |
uk_UA |
dc.language.iso |
ru |
uk_UA |
dc.publisher |
Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України |
uk_UA |
dc.relation.ispartof |
Кибернетика и системный анализ |
|
dc.subject |
Системный анализ |
uk_UA |
dc.title |
Подход к решению векторных задач дискретной оптимизации на комбинаторном множестве перестановок |
uk_UA |
dc.type |
Article |
uk_UA |
dc.status |
published earlier |
uk_UA |
dc.identifier.udc |
519.8 |
|
Файли у цій статті
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Показати простий запис статті