Наукова електронна бібліотека
періодичних видань НАН України

Про розв'язність одного класу задач оптимального керування коефіцієнтами у головній частині нелінійного еліптичного оператора

Репозиторій DSpace/Manakin

Показати простий запис статті

dc.contributor.author Капустян, В.О.
dc.contributor.author Когут, О.П.
dc.date.accessioned 2021-02-19T06:50:53Z
dc.date.available 2021-02-19T06:50:53Z
dc.date.issued 2009
dc.identifier.citation Про розв'язність одного класу задач оптимального керування коефіцієнтами у головній частині нелінійного еліптичного оператора / В.О. Капустян, О.П. Когут // Нелінійні коливання. — 2009. — Т. 12, № 1. — С. 59-72. — Бібліогр.: 10 назв. — укр. uk_UA
dc.identifier.issn 1562-3076
dc.identifier.uri http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/178381
dc.description.abstract Рассматривается проблема существования решений задачи оптимального управления для нелинейного эллиптического уравнения с условиями Дирихле на границе при условии, что функциями управлений являются коэффициенты в главной части дифференциального оператора. Показано, что такая задача имеет оптимальные решения в классе обобщенно-соленоидальных матриц. uk_UA
dc.description.abstract We consider the problem of existence of solutions of an optimal control problem for a nonlinear elliptic equation with Dirichlet conditions on the boundary under the condition that the control functions are coefficients in the principal part of the differential operator. It is shown that this problem has optimal solutions in the class of generalized solenoidal matrices. uk_UA
dc.language.iso uk uk_UA
dc.publisher Інститут математики НАН України uk_UA
dc.relation.ispartof Нелінійні коливання
dc.title Про розв'язність одного класу задач оптимального керування коефіцієнтами у головній частині нелінійного еліптичного оператора uk_UA
dc.title.alternative О разрешимости одного класса задач оптимального управления коэффициентами в главной части нелинейного эллиптического оператора uk_UA
dc.title.alternative About solvabiblity of a class of optimal control problems controlling the coefficients of the principal part of a nonlinear ellyptic operator uk_UA
dc.type Article uk_UA
dc.status published earlier uk_UA
dc.identifier.udc 517.95, 97


Файли у цій статті

Ця стаття з'являється у наступних колекціях

Показати простий запис статті

Пошук


Розширений пошук

Перегляд

Мій обліковий запис