Наукова електронна бібліотека
періодичних видань НАН України

Разделяющее преобразование в экстремальных задачах о неналегающих областях и для открытых множеств

Репозиторій DSpace/Manakin

Показати простий запис статті

dc.contributor.author Вьюн, В.Е.
dc.date.accessioned 2008-09-02T17:09:37Z
dc.date.available 2008-09-02T17:09:37Z
dc.date.issued 2007
dc.identifier.citation Разделяющее преобразование в экстремальных задачах о неналегающих областях и для открытых множеств / В.Е. Вьюн // Доп. НАН України. — 2007. — N 5. — С. 13–16. — Бібліогр.: 11 назв. — рос.. en_US
dc.identifier.issn 1025-6415
dc.identifier.uri http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/1753
dc.description.abstract The article is dedicated to the solution of new extremal problems on non-overlapping domains with free poles on a circle and to the extension of some famous results to the case of special classes of open sets. en_US
dc.language.iso ru en_US
dc.publisher Видавничий дім "Академперіодика" НАН України en_US
dc.subject Математика en_US
dc.title Разделяющее преобразование в экстремальных задачах о неналегающих областях и для открытых множеств en_US
dc.type Article en_US
dc.status published earlier en_US
dc.identifier.udc 517.54


Файли у цій статті

Ця стаття з'являється у наступних колекціях

Показати простий запис статті

Пошук


Розширений пошук

Перегляд

Мій обліковий запис