Показати простий запис статті
dc.contributor.author |
Перестюк, Н.А. |
|
dc.contributor.author |
Черникова, О.С. |
|
dc.date.accessioned |
2020-02-11T10:59:37Z |
|
dc.date.available |
2020-02-11T10:59:37Z |
|
dc.date.issued |
1994 |
|
dc.identifier.citation |
О сохранении некоторых свойств решений при возмущении импульсной системы дифференциальных уравнений / Н.А. Перестюк, О.С. Черникова // Український математичний журнал. — 1994. — Т. 46, № 12. — С. 1707–1713. — Бібліогр.: 9 назв. — рос. |
uk_UA |
dc.identifier.issn |
1027-3190 |
|
dc.identifier.uri |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164941 |
|
dc.description.abstract |
Знайдені достатні умови збереження властивостей обмеженості і стійкості розв’язків при збуренні імпульсної системи диференціальних рівнянь. |
uk_UA |
dc.description.abstract |
Sufficient conditions for the invariance of boundedness and stability properties of solutions under perturbation of a pulse system of differential equations are established. |
uk_UA |
dc.language.iso |
ru |
uk_UA |
dc.publisher |
Інститут математики НАН України |
uk_UA |
dc.relation.ispartof |
Український математичний журнал |
|
dc.subject |
Короткі повідомлення |
uk_UA |
dc.title |
О сохранении некоторых свойств решений при возмущении импульсной системы дифференциальных уравнений |
uk_UA |
dc.title.alternative |
On invariance of some properties of solutions under perturbation of a pulse system of differential equations |
uk_UA |
dc.type |
Article |
uk_UA |
dc.status |
published earlier |
uk_UA |
dc.identifier.udc |
517.925.3 |
|
Файли у цій статті
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Показати простий запис статті