Показати простий запис статті
dc.contributor.author |
Benchohra, M. |
|
dc.contributor.author |
Nieto, J.J. |
|
dc.contributor.author |
Ouahab, A. |
|
dc.date.accessioned |
2020-02-09T15:32:17Z |
|
dc.date.available |
2020-02-09T15:32:17Z |
|
dc.date.issued |
2012 |
|
dc.identifier.citation |
Impulsive differential inclusions involving evolution operators in separable Banach spaces / M. Benchohra, J.J. Nieto, A. Ouahab // Український математичний журнал. — 2012. — Т. 64, № 7. — С. 867-891. — Бібліогр.: 63 назв. — англ. |
uk_UA |
dc.identifier.issn |
1027-3190 |
|
dc.identifier.uri |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164445 |
|
dc.description.abstract |
We present some results on the existence of mild solutions and study the topological structures of the sets of solutions for the following first-order impulsive semilinear differential inclusions with initial and boundary conditions:
where J=R+, 0 = t 0 < t 1 < … < t m <…, m∈N, lim k→∞ t k = ∞, A(t) is the infinitesimal generator of a family of evolution operators U(t, s) in a separable Banach space E and F is a set-valued mapping. The functions I k characterize the jumps of solutions at the impulse points t k , k = 1, ….The mapping L: PC b →E is a bounded linear operator. We also investigate the compactness of the set of solutions, some regularity properties of the operator solutions, and the absolute retract. |
uk_UA |
dc.description.abstract |
Наведено деякi результати про iснування м’яких розв’язкiв та вивчено топологiчну будову множин розв’язкiв для наступних iмпульсних напiвлiнiйних диференцiальних включень першого порядку з початковими та граничними умовами:
де J=IR+,0=t0<t1<...<tm<...;(m∈N),limk→∞tk=∞,A(t) — iнфiнiтезимальний генератор сiм’ї операторiв еволюцiї U(t,s) на сепарабельному банаховому просторi E та F — багатозначне вiдображення. Функцiї Ik характеризують стрибки розв’язкiв в точках iмпульсної дiї tk,k=1,... . Вiдображення L:PCb→E є обмеженим лiнiйним оператором. Також дослiджено компактнiсть множини розв’язкiв, деякi властивостi регулярностi операторних розв’язкiв та абсолютну ретрактнiсть. |
uk_UA |
dc.language.iso |
en |
uk_UA |
dc.publisher |
Український математичний журнал |
uk_UA |
dc.relation.ispartof |
Український математичний журнал |
|
dc.subject |
Статті |
uk_UA |
dc.title |
Impulsive differential inclusions involving evolution operators in separable Banach spaces |
uk_UA |
dc.title.alternative |
Імпульснi диференцiальнi включення, що мiстять оператори в сепарабельних банахових просторах |
uk_UA |
dc.type |
Article |
uk_UA |
dc.status |
published earlier |
uk_UA |
dc.identifier.udc |
517.9 |
|
Файли у цій статті
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Показати простий запис статті