Наукова електронна бібліотека
періодичних видань НАН України

Геометрическая форма теоремы Хана - Банаха для обобщенной выпуклости

Репозиторій DSpace/Manakin

Показати простий запис статті

dc.contributor.author Момот, И.В.
dc.date.accessioned 2020-02-06T15:58:14Z
dc.date.available 2020-02-06T15:58:14Z
dc.date.issued 2003
dc.identifier.citation Геометрическая форма теоремы Хана - Банаха для обобщенной выпуклости / И.В. Момот // Український математичний журнал. — 2003. — Т. 55, № 2. — С. 284–287. — Бібліогр.: 4 назв. — рос. uk_UA
dc.identifier.issn 1027-3190
dc.identifier.uri http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/163825
dc.description.abstract Досліджено клас компактів, опуклих відносно деякої сім'ї площин. Для компактів, що задовольняють умову ациклічності перерізів деяким набором двовимірних площин, доведено їх узагальнену опуклість. uk_UA
dc.description.abstract We investigate a class of compact sets convex with respect to a certain family of planes. For compact sets that satisfy the condition of acyclicity of sections by a certain collection of two-dimensional planes, we prove their generalized convexity. uk_UA
dc.language.iso ru uk_UA
dc.publisher Інститут математики НАН України uk_UA
dc.relation.ispartof Український математичний журнал
dc.subject Короткі повідомлення uk_UA
dc.title Геометрическая форма теоремы Хана - Банаха для обобщенной выпуклости uk_UA
dc.title.alternative Geometric Form of the Hahn–Banach Theorem for Generalized Convexity uk_UA
dc.type Article uk_UA
dc.status published earlier uk_UA
dc.identifier.udc 517.5


Файли у цій статті

Ця стаття з'являється у наступних колекціях

Показати простий запис статті

Пошук


Розширений пошук

Перегляд

Мій обліковий запис