Показати простий запис статті
dc.contributor.author |
Исмаилов, З.И. |
|
dc.date.accessioned |
2019-06-21T04:14:29Z |
|
dc.date.available |
2019-06-21T04:14:29Z |
|
dc.date.issued |
1985 |
|
dc.identifier.citation |
Описание всех правильных операторов (разрешимых расширений) для дифференциальных уравнений первого порядка в гильбертовом пространстве / З.И. Исмаилов // Український математичний журнал. — 1985. — Т. 37, № 3. — С. 361–363. — Бібліогр.: 7 назв. — рос. |
uk_UA |
dc.identifier.issn |
1027-3190 |
|
dc.identifier.uri |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/157784 |
|
dc.description.abstract |
Рассматривается дифференциальное выражение вида l[y]=iy′(t)+A(t)y(t), где A(t) — оператор-функция, заданная в L₂(N,(0,b)) на (0,b), 0 < b < ∞. |
uk_UA |
dc.language.iso |
ru |
uk_UA |
dc.publisher |
Інститут математики НАН України |
uk_UA |
dc.relation.ispartof |
Український математичний журнал |
|
dc.subject |
Статті |
uk_UA |
dc.title |
Описание всех правильных операторов (разрешимых расширений) для дифференциальных уравнений первого порядка в гильбертовом пространстве |
uk_UA |
dc.title.alternative |
A description of all the proper operators (soluble extensions) for first-order differential equations in Hilbert space |
uk_UA |
dc.type |
Article |
uk_UA |
dc.status |
published earlier |
uk_UA |
dc.identifier.udc |
517.432+517.515 |
|
Файли у цій статті
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Показати простий запис статті