Наукова електронна бібліотека
періодичних видань НАН України

Лiнiйна система диференцiальних рiвнянь з малим параметром при частинi похiдних з вiдхиленням аргументу i точкою звороту

Репозиторій DSpace/Manakin

Показати простий запис статті

dc.contributor.author Ключник, I.Г.
dc.contributor.author Завiзiон, Г.В.
dc.date.accessioned 2017-09-24T16:51:06Z
dc.date.available 2017-09-24T16:51:06Z
dc.date.issued 2010
dc.identifier.citation Лiнiйна система диференцiальних рiвнянь з малим параметром при частинi похiдних з вiдхиленням аргументу i точкою звороту / I.Г. Ключник, Г.В. Завiзiон // Український математичний вісник. — 2010. — Т. 7, № 3. — С. 331-354. — Бібліогр.:16 Х назв. — укр. uk_UA
dc.identifier.issn 1810-3200
dc.identifier.other 2010 MSC. 34A34.
dc.identifier.uri http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/124392
dc.description.abstract Для системи диференцiальних рiвнянь з малим параметром при частинi похiдних з лiнiйним вiдхиленням аргументу i точкою звороту, одержанi умови, при яких ї ї розв’язки - це розв’язки системи диференцiальних рiвнянь з малим параметром при частинi похiдних. Матрицi системи диференцiальних рiвнянь мають асимптотичнi розвинення при |ε| ≤ ε₀ з коефiцiєнтами голоморфними при |x| ≤ x₀. А також доведено iснування i нескiнченну диференцiйовнiсть розв’язку системи диференцiальних рiвнянь з малим параметром при частинi похiдних з лiнiйним вiдхиленням аргументу при наявностi точки звороту. uk_UA
dc.language.iso uk uk_UA
dc.publisher Інститут прикладної математики і механіки НАН України uk_UA
dc.relation.ispartof Український математичний вісник
dc.title Лiнiйна система диференцiальних рiвнянь з малим параметром при частинi похiдних з вiдхиленням аргументу i точкою звороту uk_UA
dc.type Article uk_UA
dc.status published earlier uk_UA


Файли у цій статті

Ця стаття з'являється у наступних колекціях

Показати простий запис статті

Пошук


Розширений пошук

Перегляд

Мій обліковий запис