Показати простий запис статті

dc.contributor.author Fonf, V.P.
dc.contributor.author Pallarés, A.J.
dc.contributor.author Troyanski, S.
dc.date.accessioned 2016-10-03T18:15:54Z
dc.date.available 2016-10-03T18:15:54Z
dc.date.issued 2013
dc.identifier.citation Isomorphically Polyhedral Banach Spaces / V.P. Fonf, A.J. Pallarés, S. Troyanski // Журнал математической физики, анализа, геометрии. — 2013. — Т. 9, № 1. — С. 108-113. — Бібліогр.: 9 назв. — англ. uk_UA
dc.identifier.issn 1812-9471
dc.identifier.uri http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/106740
dc.description.abstract We prove two theorems giving su±cient conditions for a Banach space to be isomorphically polyhedral. uk_UA
dc.description.abstract Доказаны две теоремы, дающие достаточные условия для того, чтобы банахово пространство было изоморфически многогранным. uk_UA
dc.language.iso en uk_UA
dc.publisher Фізико-технічний інститут низьких температур ім. Б.І. Вєркіна НАН України uk_UA
dc.relation.ispartof Журнал математической физики, анализа, геометрии
dc.title Isomorphically Polyhedral Banach Spaces uk_UA
dc.type Article uk_UA
dc.status published earlier uk_UA


Файли у цій статті

Ця стаття з'являється у наступних колекціях

Показати простий запис статті

Пошук


Розширений пошук

Перегляд

Мій обліковий запис