Наукова електронна бібліотека
періодичних видань НАН України
О сходимости комплексных степенных рядов с независимыми случайными коэффициентами
Репозиторій DSpace/Manakin
Вхід
|
Допомога
Статистика
Домашня сторінка
→
Фізико-технічні та математичні науки
→
Відділення математики
→
Український математичний журнал
→
Український математичний журнал, 1995, том 47
→
Український математичний журнал, 1995, № 06
→
Переглянути статтю
JavaScript is disabled for your browser. Some features of this site may not work without it.
О сходимости комплексных степенных рядов с независимыми случайными коэффициентами
Мередов, Б.
Інші назви:
On convergence of complex power series with independent random coefficients
Тема:
Статті
УДК:
519.21
URI:
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/165069
Посилання:
О сходимости комплексных степенных рядов с независимыми случайными коэффициентами / Б. Мередов // Український математичний журнал. — 1995. — Т. 47, № 6. — С. 785–789. — Бібліогр.: 6 назв. — рос.
Дата:
1995
Переглядів:
363
Завантажень:
144
О сходимости комплексных степенных рядов с независимыми случайными коэффициентами
Анотація:
Знайдено області збіжності та аналітичності випадкових степеневих рядів Маклорена і Лорана.
We find the domains of convergence and analyticity of Maclaurin and Laurent random power series.
Показати повний запис статті
Файли у цій статті
Name:
09-Meredov.pdf
Розмір:
98.59Кб
Формат:
PDF
Перегляд/
Відкрити
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Український математичний журнал, 1995, № 06
[16]
Пошук
Пошук
Ця колекція
Розширений пошук
Перегляд
Вся бібліотека
Розділи і Колекції
За датою випуску
Автори
Назви
Теми
Колекція
За датою випуску
Автори
Назви
Теми
Мій обліковий запис
Логін
Реєстрація