Наукова електронна бібліотека
періодичних видань НАН України
Теорема H. H. Боголюбова для гиперболических дифференциальных включений
Репозиторій DSpace/Manakin
Вхід
|
Допомога
Статистика
Домашня сторінка
→
Фізико-технічні та математичні науки
→
Відділення математики
→
Український математичний журнал
→
Український математичний журнал, 1987, том 39
→
Український математичний журнал, 1987, № 5
→
Переглянути статтю
JavaScript is disabled for your browser. Some features of this site may not work without it.
Теорема H. H. Боголюбова для гиперболических дифференциальных включений
Витюк, А.Н.
;
Клименко, С.С.
Інші назви:
N. N. Bogolyubov's theorem for hyperbolic differential inclusions
Тема:
Статті
URI:
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/155085
Посилання:
Теорема H. H. Боголюбова для гиперболических дифференциальных включений / А.Н. Витюк, С.С. Клименко // Український математичний журнал. — 1987. — Т. 39, № 5. — С. 641–645. — Бібліогр.: 3 назв. — рос.
Дата:
1987
Переглядів:
507
Завантажень:
147
Теорема H. H. Боголюбова для гиперболических дифференциальных включений
Показати повний запис статті
Файли у цій статті
Name:
19-Klimenko.pdf
Розмір:
886.9Кб
Формат:
PDF
Перегляд/
Відкрити
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Український математичний журнал, 1987, № 5
[29]
Пошук
Пошук
Ця колекція
Розширений пошук
Перегляд
Вся бібліотека
Розділи і Колекції
За датою випуску
Автори
Назви
Теми
Колекція
За датою випуску
Автори
Назви
Теми
Мій обліковий запис
Логін
Реєстрація